Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Valkla Kodus ei toimunud põlengut

Valkla Kodus ei toimunud põlengut

Täna hommikul andis Päästeamet teada, et Valkla erihooldekodus levis eile õhtul ruumides vingugaas, kaks inimest toimetati tervisekontrolliks haiglasse. Valkla Kodu täpsustab, et erinevalt meedias levinud infole ei toimunud Valkla Kodus põlengut.

Valkla Kodu juht Elge Härma sõnul tekkis vingugaas paberi põletamisest ühes toas, mis koheselt kustutati. „Ükski teine ese tuld ei võtnud, ehk tubades ega hoones ei toimunud põlengut. Automaatne tuleohutussüsteem hakkas koheselt tööle ja turvatöötaja kasutas paberi kustutamiseks tulekustutit. Kuigi kaks klienti viidi igaks juhuks tervisekontrolliks haiglasse, on nad praeguseks tagasi lubatud. Mitte keegi õnnetuses viga ei saanud“.

Lisainfo:
Katrin Pärgmäe
Avalike suhete juht
+372 56 623 823 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!