Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Valmistame ka sel aastal “Anname au” kampaaniaks sinilillemärke

Valmistame ka sel aastal “Anname au” kampaaniaks sinilillemärke

Sel aastal valmistavad meie kodude elanikud juba neljandat korda kampaania “Anname au” tarvis sinilillemärke. Kui kampaania ise saab alguse kevadel, siis lillede valmistamine algab juba südatalvel.

Kogu meie kollektiiv ootas pikisilmi uue aasta sinililli oodanud ning jaanuari keskel alustasime esimeste valmistamisega. Nii nagu eelmiselgi aastal, meisterdavad meie kodude töökad elanikud tänavu valmis 60 000 lilleõit.

Üks kodudest, kus lillede valmistamine nobedalt ja täie hooga käib, on Sõmera Kodu. Rahul on nii tegijad kui tellijad: tegijad, sest saavad anda oma panuse ühiskonna heaks ja teenida raha, tellijad, et sinililli valmistatakse mitte ainult käte, vaid ka südamega.

Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks ellu kutsutud heategevuskampaania “Anname au!” kutsub inimesi üles kandma sinilille rinnamärki. Iga sinilillemärk on kordumatu käsitöö.

Fotol: Nii valmivad sinililled Sõmeral

Fotol: Nii valmivad sinililled Sõmeral

Marju Müürisepp, Sinilille kampaania koordinaator: “SA Hea Hoog on olnud juba alates esimesest kampaaniast üks meie suurimaid partnereid. Meie koostöö sujub võrratult ja me oleme lillemeistrite töössesuhtumisest vaimustuses! Esiteks erivajadustega inimeste valmisolek teha nii suurt kogust käsitööd. Teiseks nende positiivne suhtumine: isegi kui ütlesime, et koguseid on vaja suurendada, olid nad selleks valmis. Nende tootmisvõimsus oli uskumatult suur! Kolmandaks avaldas meile sügavat muljet nende kohusetundlikkus, püüdlikkus ja kui uhked nad iga valminud lille osas olid. Oli kohe tunda, et need inimesed teevad seda tööd südamega ja panevad iga lille sisse oma hinge.”

Nii et tea: kui ostad kevadel endale rinda sinilillemärgi, on see valmistatud ühes meie kodus, vahvate, töökate ja südamlike inimeste poolt. smile emoticon:) Ja loomulikult suur-suur tänu meie tütarettettevõttele @Hea Hoog, kes kogu sinilillede valmistamise protsessi eest veab!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!