Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Vao lapsed said uue mänguväljaku

Vao lapsed said uue mänguväljaku

Üheks meie ettevõtte oluliseks väärtuseks on kogukondlikkus. Soovime olla osa sellest kogukonnast, kus me elame ja toimetame, saada oma naabritega sõbraks ja anda ka oma panus, et meil kõigil oleks oma naabruskonnas hea elada. Vao ja Vägeva keskuste renoveerimise käigus avanes meil selleks hea võimalus, sest Vao küla lapsed (nii kohalikud kui varjupaigataotlejate võsukesed) vajasid uut mänguväljakut. Mõeldud-tehtud! Arutasime koos külaelanikega, milline see võiks olla ning koostöös vallavalitsusega sai asi tehtud.

Põnnid on uued väljaku vahendid aktiivselt kasutusele võtnud. Ohtralt rõõmu on lisandunud kiikedest, ronimispüramiidist ja mängumajast. Et lastel oleks turvalisem, ehitasime mänguväljaku ja sõidutee vahele ka aia.

Väljaku tegi valmis Eesti mänguväljakute tootja MoTeh OÜ. See läks maksma 12 000 eurot ning selle ehitamist rahastati projekti AMIF 2016-1 raames.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!