Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Veel 24 psüühilise erivajadusega tallinnlast saavad pöörduda tagasi kodulinna

Veel 24 psüühilise erivajadusega tallinnlast saavad pöörduda tagasi kodulinna

Mustamäe üksuse maja

Täna, 5. novembril kolisid oma uude koju Tallinnas Mustamäel 24 psüühilise erivajadusega inimest. Neid kõiki ühendab üks – nad on pärit Tallinnast, kuid on, kes vähem, kes rohkem aastaid, pidanud viibima oma kodust kaugel – Jõgevamaal Võisikul, Põlvamaal Erastveres või Läänemaal Koluveres – jagades seal kodu mitmesaja majakaaslasega.

Nüüd aga alustavad nad uut elu väikeses, kaasaegses, koduses majas. Kuigi keset pealinna, on nende uue kodu ümbrus roheline – igast ilmakaarest ümbritseb maja pargirohelus.

Sel aastal on sarnastes 24-kohalistes kortermajades uue kodu saanud juba 48 inimest. Ning detsembrikuus seisab kolimine ees veel 24 inimesel. Nii et aasta lõpuga on tagasi kodulinna, oma lähedaste juurde, saanud elama juba 96 inimest.

Kui kõik meie uued ööpäevaringset toetust pakkuvad üksused näevad õuest vaadatuna välja sarnased, on tegelikult igaüks neist täitsa omamoodi – sest majast teevad kodu selle elanikud, nende isiklikud, armsaks saanud asjad ja nende vahel välja kujunevad suhted. Nii saabki lõpuks iga kodu päris oma näo!

Soovime uutele elanikele uues kodus ilusat ja õnnelikku elu!

Kui soovid näha, milline üks kaasaegne ööpäevaringset erihooldusteenust pakkuv üksus välja näeb, vaata seda Tallinna TV poolt tehtud videot ja Pealinn.ee fotoalbumit.

https://www.facebook.com/TallinnaTelevisioon/videos/1980400288926597/

Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!