Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

VIDEO: psüühilise erivajadusega inimeste kodud enne ja nüüd

VIDEO: psüühilise erivajadusega inimeste kodud enne ja nüüd

Alates 2010. aastast on AS Hoolekandeteenused töötanud selle nimel, et sulgeda suured psüühilise erivajadusega inimeste erihooldekodud ja nende asemele rajada inimväärsete elamistingimustega väikesed ning hubased kodud.  

Tänaseks oleme üle Eesti sulgenud juba üksteist suurt ühiselamu tüüpi asutust, viimasena ootab oma järge Põltsamaal asuv Võisiku Kodu. Kaasaegsed elamistingimused on saanud üle 1400 inimese, kes elavad üle Eesti 70 korteris, 60 peremajas, 21 kortermajas ja 6 eramus. 

Nüüdseks on paljud kogukonnas elavatest inimestest läinud tööle, tegelevad hobidega ja panustavad kogukonnaelusse omal viisil, nagu me kõik. Nagu ütleb siin videos Kairi: „Nüüd elame nii, nagu normaalsed inimesed elama peaksid“.

Vaata südantsulatavat videot meie elanike eelnevatest elamistingimustest ja uutest kodudest:


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!