Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Võisiku Kodu kutsub töötajate käsitöönäitusele

Võisiku Kodu kutsub töötajate käsitöönäitusele

On ilmselge, et Tegusama Elu Kodus saavad töötada ainult tegusad inimesed.

Võisiku Kodu korraldab tihti küll näitusi oma klientide käsitööst, kuid sellest, kuidas ja kelle abiga kliendid oma oskused on omandanud, pole eriti räägitud. Nii otsustati Võisiku Kodu seekordne kevadnäitus panna kokku hoopis töötajate loomingust. Et näituse eksponante oli erinevatest loominguliikidest, sai selle nimeks “Segu seitse”.

Osaleda said kõik, kes midagi oma kätega teevad. Eksponante esitati rohkem, kui näituseruumidesse ära mahtus: esindatud olid nii maalid, punutised, kootud ja heegeldatud esemed, rahvarõivaaineli-sed rõivad, dekoratsioonid, nukud, puidust köögitarvikud, tikitud pildid kui luuletused.

Näitus avati täna, 18. märtsil ning jääb vaatamiseks üles järgmise nädala reede, 25. märtsini. Kõik on teretulnud imelist käsitööd vaatama tööpäevadel kella 8-17ni.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!