Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

XII erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeo video ja galerii

XII erivajadusega inimeste laulu- ja tantsupeo video ja galerii

13. augustil toimus Viljandi laululaval suur laulu- ja tantsupidu “Taaskohtumine”, mida olime oodanud kolm pikka aastat.

Tõrva Kodu tegevusjuhendaja Mai Repponeni sõnul ei ole kogu seda ehedat rõõmu ja lusti võimalik piltidesse ega sõnadesse panna “Milline imeline päev täis taaskohtumisi vanade tuttavatega laulude ja tantsude saatel, suurepärane ilm, suurepärane seltskond. Aitäh!”

Laulupeol osales pea 1000 erivajadusega lauljat ja tantsijat sajast asukohast. Koos saatjate ja pealtvaatajatega oli Viljandi laululaval ligi 2000 inimest. Ülekannet saab järele vaadata Sakala veebist.

Käsitöölaadal sai osta erivajadusega inimeste valmistatud käsitööd, eri rahvaste toite ning osaleda töötubades. Väga populaarsed olid värsked hapukurgid ja käsitööjäätis, rahvusvahelist toitu pakkuvast Vao Köögist said kiirelt otsa Afgaani leib ja Nigeeria marinaadis kanapoolkoivad. Käsitöölised kiitsid kliente ja head päeva ning lubasid järgmisel aastal kindlasti uuesti osaleda.

Suur tänu osalejatele, juhendajatele ja toetajatele – Kultuurkapital, AS Hoolekandeteenused ja Viljandi linn.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!