Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Võisiku Kodus ei ole ühtegi koroonaviiruse juhtu

Võisiku Kodus ei ole ühtegi koroonaviiruse juhtu

Nädala alguses saatis peaministrile kui eriolukorra juhile pöördumise Tartus asuv pesumaja Rea OÜ. Pöördumises väidetakse ekslikult, nagu oleks Võisiku Kodus koroonaviirusesse nakatumised. See ei vasta tõele. Võisiku Kodus tehti aprillis laustestimine töötajatele ja klientidele, kõik proovid olid negatiivsed.

Võimalik, et pesumaja vale mulje tekkis seoses sellega, et kõik AS Hoolekandeteenused kodud muutsid igapäevatoiminguid oluliselt rangemaks, ennetamaks viiruse jõudmist kodudesse. Näiteks, varasema kolme korra asemel pestakse Võisiku Kodu pesu kaks korda nädalas ning pestud pesu seisab 72h, et vältida koroonaviiruse sattumist pesule kas transpordi või muu käitlemise käigus.

AS Hoolekandeteenused eriolukorras

Kõikides AS Hoolekandeteenused kodudes algas eriolukord algas 13. märtsil, juhatus võttis vastu meetmed koroonaviiruse ennetamiseks kõikides meie kodudes. Ennetusmeetmed võib jagada kaheks – klientidele ja töötajatele.    

Klientidele on kõige olulisem külastuskeeld, liikumispiirang ning pidev käte pesemine. Lisaks pidevale töötajate selgitustööle on kodudes ka lihtsas keeles tegevusjuhis, plakatid ja piktogrammid, mis aitavad liikumiskeeldu ja hügieenireegleid paremini mõista. Päeval oleme enda õuealal väljas vähemalt tund aega ja päeva jooksul korraldame kaks aktiivset tegevust. Töökeskus on suletud, kuid oleme korraldanud nii, et kliendid saavad teha käsitööd enda tubades.  

Töötajad peavad tööle tulemiseks olema täiesti terved. Töötajad hoiavad kliendid oma osakonna piires, otsivad neile aktiivseid tegevusi, tegelevad ka pindade desinfitseerimise ja puhtuse hoidmisega. Lisaks aktiivsetele tegevustele korraldatakse klientidele ka hommiku- ja õhturing, kus räägitakse üle päevased tegevused ja tekkinud küsimused. 

AS Rea pöördumine Ärilehes.

Lisainfo:

Katrin Pärgmäe
Avalike suhete juht
AS Hoolekandeteenused
+372 56 623 823 


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!