Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Juhtimise kvaliteedi ja koostöö arendamine Sõmera ja Võisiku hooldekodudes

Juhtimise kvaliteedi ja koostöö arendamine Sõmera ja Võisiku hooldekodudes

Projekti eesmärk

1) Tõsta juhtimise ja teenuse osutamise kvaliteeti läbi kodu juhti toetava meeskonna töö toimimise ja osakondadevahelise koostöö ja juhtimise ühtlustamise (Sõmera ja Võisiku hooldekodud).

2) Aidata töötajatel kohaneda muudatustega, leppida kokku uued rollid ja tööülesanded muutunud olukorras, et seeläbi tõsta teenuse osutamise kvaliteeti (Sõmera hooldekodu).

Projekti tulemus

1) Projekti tulemusena on erineva taseme juhid kokku leppinud oma rollides, sh kuidas toimub hooldekodu juhtimine, osakonna juhtimine;kuidas tehakse koostööd, juhitakse ja toetatakse oma töötajaid. Kaugema eesmärgina suudetakse rakendada teenuse osutamisega seotud muudatused ning paranenud on teenuse kvaliteet (Sõmera ja Võisiku hooldekodud).

2) Töötajatel on selged töörollid ja ootused üksteise suhtes, rahulolu juhtimisega on suurenenud, vanad ja uued töötajad teevad head koostööd ja toetavad üksteist, osutava teenuse kvaliteet on paranenud (Sõmera hooldekodu).

Projekti sihtgrupp, rahastus ja kestus

Projekti raames saavad koolituse valdavalt esmatasandi ja keskastme juhid.

Projekti rahastatakse Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) Teadmiste ja oskuste arendamise toetuse programmi raames 50 % ulatuses. Lisanduvad kaudsed kulud koolitusele, mille katab ettevõte.

Projekt kestis 11.05.2010 – 09.05.2011. Koolituse läbis 47 töötajat, kellele väljastati koolituse lõppedes vastav tunnistus.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!