Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Hoolekandeliste teenuste disainimine

Hoolekandeliste teenuste disainimine

Projekti nimi

Hoolekandeteenused AS osutatavate hoolekandeliste teenuste disainimine teenuste disaineri nõustamise toel

Projekti eesmärk

Töötada välja uutel alustel pakutavad hoolekandelised teenused, mis põhinevad ühtsel, sihtgrupi ja rahastajate vajadustele ning ettevõtte kvaliteedikriteeriumitele vastaval, kõiki vajalikke teenusekomponente sisaldaval terviklikul teenuseportfellil. Tööprotsessi keskmes on inimese „teekond“ teenusele, erihoolekandeteenuse osutamine ning teenuselt lahkumine koos jätkuteenustele suundumisega.

Projekti tulemus

Oleme välja töötanud senisest paindlikuma ja meie klientide individuaalseid vajadusi ning soove arvestava tervikliku teenusportfelli ning teenindusmanuaali koostamiseks vajaliku detailsusega teenuse põhiprotsessikirjelduse.

Projekti rahastus ja kestus

Projekt “Hoolekandeteenused AS osutatavate hoolekandeliste teenuste disainimine teenuste disaineri nõustamise toel” viidi läbi perioodil 01. oktoober 2010 kuni 30. september 2011 Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel.

Projekt sai tuge EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest 8014,52 eurot.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!